Filtrowanie
Producent
Kolekcja
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Newsletter
Mood Stories Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Kolekcja frontów Maxgloss pozwala na tworzenie wyjątkowych aranżacji wnętrz. Sercem frontu jest płyta MDF, która pokryta jest obustronnie specjalnymi warstwami wykończeniowymi i wzmacniającymi. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego dla siebie wariantu.

Technologia Maxgloss — na czym polega?

Dostępne w naszej ofercie matowe fronty meblowe mają najczęściej budowę trójwarstwową. Ich sercem jest wytrzymała płyta MDF, którą z jednej strony pokryto specjalnym akrylem, a z drugiej — folią przeciwprężną. Dzięki temu front zachowuje swą odporność na oddziaływania mechaniczne i promieniowanie UV, a także na działanie wody. Oznacza to, że fronty akrylowe matowe mogą służyć jako dekoracja w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, w tym kuchni i jadalni. Oferowane przez nas fronty są pokryte specjalną folią ochronną, dzięki czemu docierają do Państwa bez żadnych uszkodzeń, pęknięć i zarysowań.

Dlaczego warto wybrać fronty Maxgloss?

Proponowane przez nas fronty akrylowe matowe Supermat to rozwiązanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy preferują jakość i trwałość. Całkowita grubość naszych frontów to aż 19 mm, z czego na powierzchnię akrylową przypada aż 0,8 mm. Oznacza to, że dekoracyjna nawierzchnia o zwiększonej wytrzymałości będzie służyć użytkownikowi przez długi czas. Na uwagę zasługuje też duża grubość powierzchni przeciwprężnej, która wynosi aż 0,3 mm. To oznacza skuteczną ochronę przed:

  • odkształcaniem się frontu,

  • oddziaływaniem ciepła i pary wodnej,

  • lepszą ochronę płyty MDF,

  • dłuższą żywotność dekoracji.

Warto dodać, że nasze fronty są dostępne na wymiar. Maksymalny rozmiar frontu, który może być dla przygotowany, to 2760 mm x 1260 mm. Z kolei jego minimalny rozmiar to 200 mm x 100 mm. W związku z tym mają Państwo dostęp do praktycznie nieograniczonego zakresu wymiarowego elementów dekoracyjnych.

Jak montować akrylowe fronty meblowe?

Wchodzące w skład naszego asortymentu matowe fronty meblowe to rozwiązania, które warto polecić wszystkim osobom, ceniącym sobie jakość i niezawodność wykończeń. Przed przystąpieniem do ich montażu należy sprawdzić fronty pod kątem ewentualnych uszkodzeń i zarysowań. Następnym krokiem jest wyeliminowanie ewentualnych naprężeń i unikanie oddziaływania narzędzi monterskich bezpośrednio na powierzchni frontów.

Podczas montażu należy unikać działania silnych środków chemicznych o wysokim stopniu agresywności. Mowa tu przede wszystkim o różnego rodzaju rozpuszczalnikach, ale również o specjalistycznych środkach czyszczących o dużej reaktywności. Nie zaleca się też stosowania materiałów ściernych, które mogłyby uszkodzić akrylową powierzchnię dekoracyjną.

Jak czyścić akrylowe fronty meblowe?

Do czyszczenia frontów akrylowych ciętych laserowo należy używać miękkich ściereczek z mikrofibry, które uprzednio trzeba nasączyć letnią wodą z mydłem. Okresowo można też stosować specjalistyczne mleczka konserwujące polecane przez producenta frontów. Dzięki nim powierzchnie utrzymają swoje naturalne piękno przez długi czas.

Zapraszamy do zapoznania się z dokładną charakterystyką techniczną naszych frontów meblowych, zwłaszcza z nowoczesnymi frontami akrylowymi ciętymi laserowo!

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl