Newsletter
Mood Stories Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Obrzeża

Obrzeża meblowe to przedmioty służące jako elementy wykończeniowe różnego typu mebli. Wpływają na estetykę wyposażenia domu, a także na jego funkcjonalność i trwałość. Obrzeża meblowe sklepy oferują z przeznaczeniem do ozdabiania krawędzi płyt meblowych. Można to zrobić na wiele sposobów. Zarówno ich kolorystykę, jak i strukturę można z łatwością dopasować do wybranego rodzaju płyty. Dzięki temu meble mogą być przystosowane do indywidualnych gustów estetycznych domowników oraz modnych stylów aranżacji przestrzeni.

Ochrona mebli i względy estetyczne

Obrzeża meblowe PCV są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Można je dobrać do swoich potrzeb przy uwzględnieniu najnowszych trendów we wzornictwie lub stylu wnętrz urządzonych w tradycyjny sposób. Odpowiednie obrzeża meblowe pozwalają na zabezpieczenie mebli przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dzięki nim otwieranie i zamykanie szafek może przebiegać ciszej, a poszczególne odmiany mogą mieć nietypowe wzory lub imitować popularne gatunki drewna.

Trwałe obrzeża meblowe

Obrzeże meblowe jest łatwe w montażu. Jest to element, który nie wymaga zachowania szczególnych środków ostrożności oraz używania substancji chemicznych do utrzymania w czystości. W praktyce do czyszczenia wystarczy nawilżona szmatka z niewielkim dodatkiem płynu do mycia naczyń. Obrzeże płyty meblowej jest trwale zespolone z krawędzią mebli i nie wymaga naprawy ani wymiany przez długi czas. Wszystko to sprawia, że obrzeża meblowe są niezwykle estetyczne i ekonomiczne podczas eksploatacji domu.

Obrzeża płyt meblowych

Obrzeże płyty meblowej jest odporne na wiele czynników zewnętrznych, które są obecne w domach i mieszkaniach. Wśród nich warto wymienić środki chemiczne stosowane w kuchni lub łazience, z którymi czasowy kontakt jest niemal niemożliwy do wyeliminowania. Ponadto obrzeże meblowe jest wytrzymałe i odporne na działanie wilgoci. Nie poddaje się łatwo uszkodzeniom mechanicznym, w tym zadrapaniu i ścieraniu. Dzięki temu może być to element wyposażenia stosowany w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego przeznaczenie.

Specjalne obrzeża melaminowe

Obrzeża meblowe sklepy oferują także w wersji melaminowej, która wyróżnia się użyciem papieru o dużej gramaturze. Dodatkowo powierzchnia jest impregnowana i pokrywana specjalnym lakierem. Dzięki temu obrzeża melaminowe są szczególnie wytrzymałe i odporne na powstawanie uszkodzeń, między innymi, rys i pęknięć. Materiał łatwo przywiera do podłoża, co pozwala go stosować do oklejania różnego typu mebli, także o nietypowych kształtach.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są obrzeża PCV, pokryte specjalną, wytrzymałą folią, która następnie jest zadrukowana wybranym wzorem.
Oferujemy także wysokiej jakości obrzeża meblowe ABS, które nie zawierają metali ciężkich, takich jak pierwiastki ropopochodne, są więc w pełni bezpieczne w użytkowaniu.
Oprócz produktów do zakupu, proponujemy także usługę docinania laserowego wybranych obrzeży dostępną w zakładce rozkrój.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl