Filtrowanie
Newsletter
Mood Stories Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Pilśniowe

Płyta pilśniowa to materiał, który jest coraz częściej wykorzystywany w produkcji mebli. Używa się go również do budowy drzwi, a także całych systemów zabudowy pomieszczeń. Płyty dostępne w naszej ofercie charakteryzują się dużą trwałością i wytrzymałością. I właśnie dlatego warto się z nią zapoznać.

 

Czym jest płyta pilśniowa?

 

Drewniana płyta pilśniowa to częsty zamiennik dla surowca naturalnego. Wyróżnia się trwałością, niezawodnością i korzystną ceną. Powstaje ona z włókien drewnianych, po czym poddawana jest procesowi pilśnienia. Polega on na rozdrobnieniu struktury drewna, a następnie ściśnięciu (pod bardzo dużym ciśnieniem) uzyskanej w ten sposób masy. W trakcie produkcji dostępne w naszej ofercie płyty pilśniowe są dodatkowo obrabiane termicznie, co zwiększa ich wytrzymałość i odporność na oddziaływania mechaniczne.

 

Oferowana przez nas płyta pilśniowa twarda 3 mm charakteryzuje się dużą gęstością, dzięki której można ją wykorzystać do wielu różnych zastosowań. To ciekawa alternatywa dla naturalnego drewna, która:

  • wyróżnia się ciekawym wyglądem,
  • charakteryzuje się dużą gęstością (wytrzymałością),
  • jest łatwa w pozyskaniu.

 

Zastosowanie płyt pilśniowych w budownictwie

 

Dostępne w naszej ofercie płyty pilśniowe ceny mogą być wykorzystane do wielu różnych zastosowań. Używa się ich np. do produkcji mebli. Dzięki nim można stworzyć ciekawe projekty o bardzo ciekawym i oryginalnym wyglądzie. Jest to możliwe m.in. dzięki specjalnym właściwościom tychże płyt, które są bardzo łatwe w obróbce.

 

Nasze płyty można:

  • frezować i tym samym nadawać im wyjątkowe oraz niepowtarzalne kształty,
  • pokryć laminatem lub folią,
  • wykorzystać do produkcji wytrzymałych blatów kuchennych. Nasza płyta pilśniowa twarda 3 mm to rozwiązanie doceniane zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa produkcyjne i budowlane.

Klientom proponujemy płytę o ściśle określonych parametrach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, także płyt budowlanych i frontów.

 

Płyty pilśniowe jako funkcjonalna dekoracja

 

Ze względu na swoje interesujące właściwości płyty pilśniowe ceny mogą być wykorzystywane również w celach aranżacyjnych. Wykonuje się z nich panele ścienne i sufitowe, które na dodatek można pokryć powłoką malarską o dowolnym kolorze. Dzięki temu ich posiadacz może zaaranżować pomieszczenie w praktycznie dowolny sposób. Co więcej, sprawdzą się one również jako materiał skutecznie wygłuszający stropy oraz izolujący termicznie ściany nośne i działowe. Warto dodać, że naszym klientom oferujemy płyty wykonane z najwyższą starannością i dokładnością. Wszystko po to, aby spełnić Państwa oczekiwania dotyczące jakości dostarczanego wyrobu. Warto również dodać, że przygotowaliśmy dla naszych klientów płytę pilśniową w bardzo korzystnej cenie. Reasumując, nasze płyty zostały wykonane z najwyższą starannością. Dzięki temu można je wykorzystać do wielu różnych zastosowań. Naszą ofertę kierujemy zarówno w stronę odbiorców indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Na niniejszej podstronie znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat dostępnych u nas produktów.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl