Filtrowanie
Cena
  • od
    do
Promocja
Newsletter
Mood Stories Podaj swój adres e-mail i odbierz rabat w wysokości 5% na kolejne zakupy!
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności

Gniazdko meblowe to praktyczne rozwiązanie, które umożliwia szybkie podłączenie sprzętu biurowego do energii elektrycznej. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele różnych gniazd i przedłużaczy, które umożliwiają bezpośrednią integrację z meblem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego gniazdko w blacie odgrywa tak istotną rolę?

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju gniazda meblowe, które — pod względem konstrukcyjnym — można bezpośrednio zintegrować z biurkiem. Dzięki temu:

  • zyskujemy więcej przestrzeni, którą możemy wykorzystać np. do podłączenia nowych urządzeń,

  • istnieje możliwość efektywniejszego zarządzania dostępną przestrzenią,

  • unikamy sytuacji, w której kable przeszkadzałyby w pracy lub stanowiłyby dla nas niebezpieczeństwo.

Oferowane przez nas gniazda meblowe (np. w postaci gniazdek SHUCKO) to rozwiązania umożliwiające stworzenie kompaktowego, a zarazem praktycznego doprowadzenia energii elektrycznej.

Dlaczego warto wybrać nasze gniazdka blatowe?

Montaż gniazdka w blacie wymaga zastosowania stabilnego i wytrzymałego złącza. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno klasyczne gniazdka jednofazowe, jak i złącza z wyprowadzonym przewodem ochronnym. W tym drugim przypadku mówimy o standardowym gniazdku z uziemieniem, czyli przewodem odprowadzającym ładunek z powierzchni podłączonego urządzenia. Dzięki temu zapewniamy osobie pracującej przy biurku maksimum bezpieczeństwa.

Oferujemy również listwy biurkowe narożne, które składają się — jak sama nazwa wskazuje — z listwy i wtyczki doprowadzającej prąd. Takie gniazdo meblowe można usytuować np. blisko krawędzi biurka, a przewód zasilający wyprowadzić poprzez otwór znajdujący się w blacie.

Korzyści z montażu gniazdek do blatu

Montując gniazdo meblowe, znacznie rozszerzamy ilość dostępnych źródeł prądu elektrycznego. To oznacza możliwość bezproblemowego podłączenia dodatkowego sprzętu peryferyjnego, a także ładowarek, akcesoriów USB i wielu innych urządzeń. Dzięki gniazdom zwiększa się też bezpieczeństwo osób pracujących przy stanowisku komputerowym. Na uwagę zasługuje również fakt, że dodatkowe gniazdko do blatu może okazać się niezbędne, jeśli pojawia się potrzeba szybkiego podładowania telefonu, tabletu lub innego urządzenia wykorzystywanego w codziennej pracy. Nie można też zapominać, że listwa biurkowa może sprawdzić się również w warunkach domowych, np. podczas organizacji stanowiska pracy zdalnej.

Reasumując, nasze gniazdka i przedłużacze biurkowe to sposób na estetyczne i funkcjonalne uporządkowanie przestrzeni w obrębie biurka.

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl